Деснянське басейнове управління водних ресурсів нагадує водокористувачам, що задля зручнішого отримання дозволу на спеціальне водокористування, існує чудова можливість скористатися електронним сервісом задля подачі відповідної заявки. Сформувати та подати її можна на порталі e-services.davr.gov.ua. Для цього потрібно буде зробити лише кілька простих кроків, що робить процедуру значно швидшою та простішою й допомагає вчасно отримати дозволи на спецводокористування, уникаючи прострочення термінів.
Окрім того, що можливість подати заявку в електронному вигляді значно економить ваш час, вона є особливо актуальною в період дії карантину, встановленого задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
Шановні водокористувачі, не нехтуйте можливістю подавати документи в електронному вигляді. Якщо у вас раптом виникають труднощі або запитання під час заповнення електронної форми для отримання дозволу на спеціальне водокористування – звертайтесь за консультацією за телефоном (0462) 677-325 до відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод.