Нагадуємо, що з листопада 2019 року лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Деснянського БУВР знаходиться в адмінбудівлі управління за адресою: пр.Перемоги 39 а, м.Чернігів.

Попередньо, перед тим як перевести фахівців в адмінбудівлю, проведено капітальний ремонт приміщення, де і розмістилися нові кабінети.

Так, було облаштовано складські приміщення, забетоновано підлогу, улаштовано стіни кахельною плиткою, відремонтовано стелі, встановлено нові двері та вентиляційне обладнання. Для повноцінної роботи перевезено та встановлено лабораторне обладнання.
Тож, тепер спеціалісти лабораторії зможуть комфортніше та продуктивніше виконувати свою роботу.

Зазначимо, що лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Деснянського БУВР атестована на контроль якості поверхневих, підземних (ґрунтових) і зворотних (дренажних, стічних) вод за 33 хімічними, 2 радіологічними показниками та фізико-хімічними властивостями ґрунтів.

Також для підприємств-водокористувачів та орендарів ставків для рибогосподарських потреб лабораторія проводить визначення показників якості поверхневих та зворотних вод відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року
№ 1101 на платній основі.