Начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька долучилася до робочої наради в Чернігівській обласній раді з питань колективного звернення жителів с.Бірківка Менського району Чернігівської області щодо розорювання ТОВ «Сіверський Край» кормових угідь.

У зібранні також взяли участь представники Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, Головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Зі слів жителів Менської громади, представники господарства без згоди власників паїв (сіножатей) зробили зміну виду угідь з кормових на ріллю та відповідно обробили землю, що негативно впливає на наповненість прилеглих водних об’єктів.

За підсумками наради заступник голови обласної ради Арсен Дідур озвучив рішення стосовно призупинення діяльності агропідприємства у с.Бірківка, доки триватиме перевірка законності використання земель з боку Нацполіції та Держгеокадастру.

Друга нарада з даного питання має відбутися вже за тиждень. Ми будемо інформувати вас про перебіг вирішення цієї проблеми, слідкуйте за стрічкою новин.