Цієї суботи, 4 вересня на території парку природи «Беремицьке» відбудеться четвертий щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО».
Для учасників екофестивалю будуть організовані пізнавально-розважальні локації та заходи, зокрема екологічні вікторини, розваги та конкурси, спортивні змагання, народні ремесла, майстер-класи, екскурсія парком природи «Беремицьке» та багато інших цікавинок.

Задля популяризації правильного ставлення до водних ресурсів, привернення уваги громади до екологічних проблем водойм, шляхів їх спільного вирішення та з метою екологічно-просвітницької діяльності Деснянське БУВР також долучається до проведення заходу. Локації управління будуть присвячені святу Дня Десни-2021, яке щорічно відзначається 8 вересня.
Для гостей екофестивалю фахівці управління підготували тематичні вікторини, анкетування на екологічну свідомість, екологічну розмальовку, фотозону з символом Дня Десни – «Краплинчиком» та безпрограшну лотерею.
Тому такі активності будуть цікаві як дорослим, які зможуть висловити свою думку щодо водно-екологічних проблем водойм області та раціонального використання води в побуті, так і дітлахам, для яких підготовлені брендовані сувеніри та солодощі.

Тож чекаємо всіх бажаючих 4 вересня об 11:00 на території парку природи «Беремицьке» (Чернігівська область, Козелецький район, с. Беремицьке, вул. 30 років Перемоги).
З нами буде весело та екологічно!