Фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів створили посібник «Інструменти управління водними ресурсами територіальної громади». Котрий зараз проходить фінальну стадію підготовки та внесення уточнень і має вийти вже на початку наступного року.
Він створений для посадових осіб та депутатів місцевих рад з метою поглиблення їх обізнаності в питаннях управління водними ресурсами. У посібнику наведена інформація щодо основних питань у галузі регулювання водних відносин, які належать до компетенції сільських, селищних, міських рад – можливості й перспективи отримання дозволів на спецводокористування, прийняття безгосподарських гідротехнічних споруд у комунальну власність, оренду водних об’єктів, проведення робіт на землях водного фонду тощо. Також у посібнику містяться відомості про водні об’єкти, водокористування, об’єкти інженерної інфраструктури в межах територій громад.
Сталий соціально-економічний розвиток ОТГ та зростання добробуту їх населення неможливі без вирішення питань з використання, збереження та охорони водних ресурсів, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором. І Деснянське БУВР завжди відкрите для діалогу, надання методичної та практичної допомоги територіальним громадам!