Деснянське басейнове управління водних ресурсів продовжує слідкувати за гідрометеорологічними показниками на річках Чернігівщини.
Річниця введення в експлуатацію сучасного гідрометричного поста на річці Дніпро поблизу селища Любеч Ріпкинського району співпала з запланованими роботами з технічного обслуговування.

Працівники Деснянського БУВР спільно з фахівцями Національного університету «Чернігівська політехніка» провели технічну перевірку обладнання гідропоста та виконали ряд інших робіт із забезпечення його безперебійного функціонування в літній період.

Слід зазначити, що попри нетипові умови формування цьогорічного весняного водопілля, з початку червня рівень води в річці Дніпро в цій місцевості тримається на позначці 2,0-2,3 метрів над «нулем поста».

Нагадуємо, що слідкувати за зміною основних гідрометеорологічних показників річки Дніпро поблизу Любеча, як і раніше, можна в онлайн-режимі на веб-сайті проєкту «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро» за наступним посиланням: https://theorems-dnipro.stu.cn.ua/data.