Деснянське БУВР на виконання доручення Держводагентства та з метою забезпечення контролю за дотриманням режимів роботи водних об’єктів налагодило взаємодію з водокористувачем ТОВ «Єдиний Енергостандарт».

Підприємство, відповідно до вимог статті 78 Водного кодексу України, дозволу на спецводокористування та режиму роботи водного об’єкту, встановленого сектором у Чернігівській області Держводагентства, надає щоденно інформацію про погодинний скид та коливання рівнів води на водосховищі, побудованого на річці Снов, де добовий об’єм скиду на цей час складає 840,0 тис.м³ води.

Седнівська ГЕС — це єдина на території Чернігівської області гідроелектростанція, якою в середньому виробляється 800 тисяч кВт/год.

Головним завданням для цього підприємства на сьогоднішній день є бережливе та раціональне використання водних ресурсів. Бо в разі і подальшої відсутності достатньої кількості атмосферних опадів, які вкрай необхідні для живлення та покращення гідрологічного режиму річки Снов, можна очікувати зменшення водних ресурсів, обміління на окремих ділянках аж до пересихання.

Вміле управління водними ресурсами – запорука збереження та відтворення водних багатств регіону та навколишнього природнього середовища. Проте, надзвичайно важливу роль у цьому процесі відіграють і щоденні вчинки кожного свідомого громадянина.

Залишайтеся вдома ЕКО – ЛОГІЧНО!