Спеціалісти Деснянського басейнового управління водних ресурсів продовжують роботу з органами місцевого самоврядування з метою реалізації державної політики з питань водного господарства.

На спільних робочих зустрічах із представниками об’єднаних територіальних громад та виконуючими обов’язки голів старостинських округів, фахівцями управління охоплюється цілісний комплекс питань водної сфери. Зокрема це і компетенція громад у галузі регулювання водних відносин, виявлення та взяття на облік безгосподарських споруд, недопущення здійснення господарської діяльності в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, обстеження та дотримання режимів роботи водних об’єктів тощо.

Саме за такими напрямками спеціалістами Корюківського міжрайонного управління водного господарства протягом минулого місяця були проведені виїзні робочі зустрічі. Вони проходили на території Іванівського старостату Семенівської об’єднаної територіальної громади, Сядринського старостинського округу Корюківської ОТГ та Кучинівського старостинського округу Сновської ОТГ.