Водогосподарники Деснянського басейнового управління водних ресурсів у ході реалізації державної політики в сфері водного господарства, серед іншого також проводять роботу в напрямку інформування громадян щодо водних об’єктів, їх відтворення та збереження.

Відтак, з метою оновлення інформації та приведення до сучасного вигляду у відповідності до корпоративного стилю замінено банери на стелах водогосподарських систем.
На сьогодні нові інформаційні знаки вже встановлено на осушувальних системах у зоні діяльності управління, а саме «Галка», «Остер I черга» та «Краснянська» в Прилуцькому, Козелецькому та Чернігівському районах. До кінця тижня мають бути замінені й банери на о/с «Ромен» (Талалаївський р-н) та «Калита Гало» (Козелецький р-н).

Окрім того, Деснянське БУВР продовжує свою роботу по інформуванню громадськості й безпосередньо в Чернігові. Так біля будівлі управління оновлено сітілайти. З їх допомогою кожен може ознайомитися з планом управління річковим басейном, інформацією про басейни Десни та верхнього Дніпра та про зони, що підлягають охороні.