Запрошуємо мешканців та гостей нашого міста взяти участь у новому святі «День Десни», яке відбудеться 8 вересня у сквері ім. Богдана Хмельницького!

Засновники – Деснянське басейнове управління водних ресурсів та NGO «For the Desna River Revival» (ГО «За відродження Десни»), за підтримки: Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської міської ради.

Основна мета – екологічне виховання, зміна ставлення населення до водних ресурсів, привернення уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників бізнесу та громадських організацій до екологічних проблем водних об’єктів та пошуку шляхів їх спільного вирішення.

В рамках святкових заходів заплановане урочисте відзначення переможців конкурсів «Десна в об’єктиві», «Кращий логотип свята», «Краща стаття екологічного спрямування» та інших учасників змагань. До вашої уваги буде представлено виставку робіт фіналістів фотоконкурсу.

У сквері імені Богдана Хмельницького на вас та вашу родину чекатимуть професійні аніматори, аквагрим, фотозона, флешмоб, безліч цікавих конкурсів, майстер-класів та лекторіїв.

Програма заходів:

р. Десна (за пішохідним мостом):

10.00-12.00 – Змагання, показовий виступ з веслування на човнах «Дракон».

Сквер ім. Богдана Хмельницького:

12.00 – Початок роботи дитячого AQUA-містечка;

13.00 – Офіційне відкриття свята. Привітання від організаторів та партнерів, нагородження переможців конкурсів та змагань;

13.30-16.00 – Концертна програма «Десно моя синьоока».

Море позитивних емоцій гарантовано!