Щорічно 28 квітня відзначається День охорони праці. Основною метою його відзначення є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій тощо до питань охорони праці.
Як відомо найціннішим ресурсом будь-якої організації мають бути її працівники. Адже без кваліфікованих та досвідчених працівників неможливе якісне виконання будь-яких поставлених задач. І як працівники зобов’язані виконувати свою роботу, так і підприємства зобов’язані забезпечити комфортні та безпечні умови праці для своїх робітників аби запобігти нещасним випадкам на виробництві та не допустити професійних захворювань.
Для закріплення знань, правил та навичок, які допомагають безпечно виконувати роботу, для працівників Деснянського басейнового управління водних ресурсів одним серед заходів, присвячених відзначенню Дня охорони праці, було організовано, з дотриманням карантинних вимог, перегляд інформаційних матеріалів з охорони праці.
Також з нагоди Дня охорони праці управлінням серед своїх працівників було проведено огляд-конкурс на краще за показниками безпеки праці робоче місце. За його підсумками було обрано та відзначено кращих.