Під час онлайн-заходу члени басейнової ради планують обговорити:

  • діяльність комунальних підприємств, що надають послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, виконання заходів щодо зменшення антропогенного навантаження на поверхневі водні об’єкти від скиду забруднюючих речовин;
  • вплив на довкілля при розчистці русел річок, відновлення болотних комплексів в суббасейні Десни та суббасейні верхнього Дніпра;
  • залучення коштів місцевих бюджетів на виконання місцевих програм природоохоронного спрямування та заходів по збереженню та відтворенню водних ресурсів тощо.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

Онлайн-засідання розпочнеться об 11.00, 19 серпня 2020 року, у форматі відео-конференції за допомогою сервісу Google Meet.

Для отримання додаткової інформації та щодо підключення до онлайн-заходу можна звертатися до контактної особи: Ольга Сластьон, тел.: (0462) 68-71-03, (050) 942-91-28; e-mail: b.radadesna@gmail.com.