На засіданні під головуванням С. Цибулі, голови басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, затверджено план роботи на поточний рік та розглянуті пропозиції до плану заходів із захисту від шкідливої дії вод на 2024 рік в межах суббасейну річки Десна від водогосподарських організацій Держводагентства.

З пропозиціями до плану заходів заслухали начальника управління О. Рибалку та голову Сосницької селищної ради А. Портного, який звернувся до членів басейнової ради щодо необхідності вирішення існуючих проблем захисту земель сільськогосподарського призначення та існуючої інфраструктури від шкідливої дії вод р. Десна біля с. Велике Устя, с. Пекарів, с. Спаське Чернігівської області.

В. Макаренко, заступник начальника відділу з управління інфраструктурою РОВР у Сумській області, ознайомила членів басейнової ради з підготовленими пропозиціями щодо захисту земель від шкідливої дії вод  р. Гвинтова біля і р. Клевень на території Сумської області.

Після обговорення наданих пропозицій членами басейнової ради прийнято рішення щодо їх погодження.

Також члени басейнової ради обговорили питання актуальності наповнення Державного водного кадастру в частині обліку поверхневих водних об’єктів суббасейнів Верхнього Дніпра та річки Десна.