8 вересня з дотриманням правил адаптивного карантину, на свіжому повітрі, було проведено заходи, приурочені до Дня Десни.

В рамках популяризації екологічного івенту, співробітники Деснянського басейнового управління водних ресурсів провели тематичне анкетування перехожих «Збережемо річку для наступних поколінь». Екологічно свідомі громадяни мали змогу висловити свою думку щодо водно-екологічних проблем водойм області, шляхів розв’язання проблеми забруднення річок та раціонального використання води в побуті. Після проходження опитування кожен отримав тематичні сувеніри із символікою еко-івенту, котрі підготували спеціалісти Деснянського басейнового управління водних ресурсів: наклейки, блокноти, брелоки для ключів, магніти, еко-торби тощо. Анкетування проходило з метою вивчення водно-екологічних проблем водойм області, шляхів їх розв’язання. 

Після проходження опитування кожен отримав тематичні сувеніри із символікою еко-івенту.
До екологічного виховання долучили також дітей та підлітків – для молодших відвідувачів було організовано освітню активність. Дітлахам було запропоновано записати на стікерах побажання для річки Десни та сфотографуватися із «Краплинчиком» – персонажем-талісманом Дня Десни.

Окрім того, під час проведення активностей відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсів, приурочених до Дня Десни, що впродовж попередніх місяців проходили на сторінці Деснянського БУВР у мережі Фейсбук. А саме: дитячого – «Я дитина – збережу краплину», для підлітків – «Мій еко-влог» та для дорослих – «Пошир енергію Десни». Переможців урочисто привітали начальниця Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька та голова ГО «За відродження Десни» Світлана Заровська.
Всі учасники заходу отримали неабияке задоволення від проведених активностей, та висловили свою зацікавленість майбутніми екологічними івентами.