Друзі! Визначені переможці конкурсів, які приурочені до екологічного івенту «День Десни 2020». Ми приємно вражені вашою зацікавленістю та небайдужістю до неймовірних водойм басейну Десни. Дякуємо всім, хто брав участь у конкурсах, голосував вподобайками, коментував та всіляко підтримував наших фіналістів! Особлива подяка учасникам конкурсів, адже своєю активністю вони привертають увагу суспільства до питань бережного ставлення до водних ресурсів!

Хоч нам було важко визначити серед робіт наймолодших конкурсантів найкращу, все ж ми раді оголосити, що переможцями у дитячому творчому еко-конкурсі «Я – дитина, збережу краплину» стають: учні «Чернігівського навчально-реабілітаційного центру» (Оксана Порохня, Анастасія Федянина та Артем Ступак) з їх спільною роботою»Подорож морським дном»– за Вибором журі, та Анастасія Тертична – її робота отримала найбільшу кількість вподобайок (лайків) у ході відкритого голосування.

До того ж, кожен з маленьких еко-активістів, які пройшли у фінал, отримає заохочувальний приз від організаторів конкурсу.

Переможцями у відеоконкурсі для підлітків «Мій еко-влог» стають:
Радіч Валерія – її відеороботу обрало журі, та учні Трисвятськослобідської ЗЗСО – за найбільшою кількістю вподобайок (згідно умов конкурсу, один і той же учасник не може бути переможцем одразу в двох призових категоріях, тому, якщо вибір журі та глядачів співпадають, приз «глядацьких симпатій» отримає наступний за кількістю вподобайок учасник).

У фотоконкурсі «Пошир енергію Десни» переможцями стають:

Ірина Недобой – за рішенням журі ( за світлину, що найбільш відповідна тематиці конкурсу), та Дар’я Федоренко – її конкурсна фотографія отримала найбільшу кількість вподобайок.

Вітаємо переможців! Всі вони отримають запрошення на урочисте нагородження, що відбудеться 8 вересня в День Десни.