Зустріч з головою Бутівської сільської ради

Реалізуючи державну політику в сфері управління водними ресурсами, фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів продовжують налагоджувати співпрацю з органами місцевого самоврядування. Так, під час зустрічі з головою Бутівської сільської ради спеціалістами Сосницької експлуатаційної дільниці було обговорено питання передачі меліоративних систем та об’єктів інженерної інфраструктури, що знаходяться на балансі водогосподарських організацій у комунальну або приватну власність об’єднаних територіальних громадам.

На минулому тижні водогосподарники вже провели обстеження міжгосподарської осушувальної системи «Бондарівський» та склали відповідний «Акт обстеження міжгосподарської меліоративної мережі та споруд». Завдяки діяльності працівників Сосницької ЕД доцільність, взяття на баланс меліоративної системи буде розглядатися на засіданні чергової сесії сільської ради.

Довідково: о/с «Бондарівський» була створена з метою регулювання водно-повітряного режиму та введена в експлуатацію в 1976 році. Осушувальна площа складає 438 га, із закритим дренажем — 171 га, з двостороннім регулюванням — 415 га. Водоприймачем осушувальної системи було озеро Лош, яке з’єднувалося з Десною староріччям.