Збережемо річку для наступних поколінь!

15 вересня Чернігівщина долучилася до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».
Колектив Деснянського басейнового управління водних ресурсів разом з представниками Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, членами Сектору у Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції зібралися разом, щоб прибрати берегову лінію Десни, відсортувати побутове сміття та очистити від зайвої рослинності підніжжя пішохідного мосту.

Варто відзначити активну молодь Чернігівщини, адже одні з перших на заклик до участі в екологічній акції відгукнулися студенти Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету та вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Чернігівської міської ради.

– Ці юнаки та дівчата, котрі цього дня проміняли свій відпочинок на прибирання річки, навряд чи в майбутньому зневажливо ставитимуться до навколишнього середовища. Ми пишаємося нашим підростаючим поколінням і сподіваємося, що наша робота послугує прикладом і для інших містян. Дбайте про чистоту вулиць, скверів та берегів річок рідного краю, – наголосила Наталья Грудницкая (Наталія Грудницька), начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

По закінченню такої важливої роботи всі учасники акції змогли відвідати смачної рибної юшки та дійсно відпочити на чистому березі Десни.

Колектив Деснянського БУВР планує проводити подібні акції щорічно, але першочергово закликає всіх жителів та гостей міста бути більш відповідальними та відпочивши – не забувати прибирати за собою!

Довідково:
Акція «Міжнародний день чистих берегів» проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід започатковано у 1986 році.
Цьогоріч Міжнародний день чистих берегів проводиться в усьому світі одночасно з Всесвітнім днем прибирання планети. Сьогодні мільйони людей в більше ніж 120 країнах прибирають сміття з берегів річок, морів та океанів.