Засідання колегії Деснянського БУВР в Ніжині

Вчора, 28 травня, на базі Ніжинського МУВГ відбулося друге виїзне засідання колегії Деснянського БУВР в цьому році. Зібрання припало на переддень професійного свята спеціалістів галузі – Дня працівників водного господарства, тому колегія розпочалася з урочистого привітання та нагородження кращих фахівців міжрайонних управлінь водного господарства.

– Деснянське басейнове управління водних ресурсів, це не тільки апарат Деснянського БУВР, це і колективи міжрайонних управлінь водного господарства. І всі ми з гордістю можемо називати себе водогосподарниками, адже щодня змінюємо екосвідомість громади, працюємо на результат та розвиток галузі всієї країни. Тому прийміть мої найщиріші вітання з професійним святом, — у своєму вітальному слові зауважила начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька.
Відзначили працівників галузі і представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Після урочистої частини члени колегії та фахівці Ніжинського МУВГ приступили до роботи. На порядку денному – основні завдання з питань управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів у поточному році, стан підготовки меліоративних систем до вегетаційного періоду.

Також спеціалісти Деснянського БУВР звернули увагу присутніх на виконання колективних договорів міжрайонними управліннями водного господарства. Крім того, начальники МУВГ прозвітували про виконану роботу з даних напрямків та нагальні питання в роботі управлінь.

Засідання завершилось ознайомленням з водогосподарськими об’єктами меліоративної системи «Остер» та роботою по встановленню її режимів.