#ЯПрибрав_ТвояЧерга2020

Сьогодні співробітники Деснянського басейнового управління водних ресурсів традиційно взяли участь у великому прибиранні приуроченому до Міжнародного дня чистих берегів, який щорічно відзначається в треті вихідні вересня та співпадає з Всесвітнім днем прибирання. Ці екологічні івенти засновано задля привернення уваги широких верств населення до проблеми засмічення оточуючого середовища загалом, та водних об’єктів, зокрема. Адже все частіше на природі та біля водойм зустрічаються сліди діяльності людини, на кшталт пакетів, пляшок тощо. Від чого потерпають не лише, прилеглі території, а й самі ріки, озера, моря.
Відтак зростає необхідність боротися з цією проблемою шляхом популяризації екологічно-свідомого способу життя. Адже недарма існує вислів, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Цьогоріч до прибирання приуроченого до Міжнародного дня чистих берегів у Чернігові долучилися: перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко, співробітники Деснянського БУВР, представники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, представники Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області та інші небайдужі громадяни.
Спільними зусиллями з берегів річки Стрижень поблизу регіонального ландшафтного парку Ялівщина було зібрано більше 6 тисяч літрів сміття. Серед якого скляні та пластикові пляшки, предмети побуту та деталі одягу, різного роду пластикові вироби тощо. Така кількість сміття – ознака безвідповідально ставлення людей до оточуючого середовища. Проте позитивним є те, що з кожним роком все більше людей долучається до подібних акцій, що сприяє зменшенню негативних наслідків від засмічення.
Колектив Деснянського басейнового управління водних ресурсів щиро вдячний кожному, хто приєднався до цієї корисної та шляхетної акції. Впевнені – разом ми здатні змінити світ на краще, адже цей процес починається зі змін в кожному з нас!