Всесвітній день води в Деснянському БУВР

Сьогодні, 22 березня, у Деснянському басейновому управлінні відбулись урочисті заходи, приурочені до Всесвітнього дня водних ресурсів.

На захід були запрошені діти, які взяли участь у конкурсі малюнку «Вода – колиска життя», фахівці та екологічні науковці.
Начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька привітала юних гостей з сьогоднішнім святом, подякувала за активну участь у конкурсі та небайдужість молодого покоління до проблем водних ресурсів. 

Захід продовжився цікавою екологічною програмою від друзів управління, колективу екологічної просвіти “Веселка” школи № 10. Також корисно та пізнавально з дітьми поспілкувалася голова Чернігівської обласної організації Українського Товариство Охорони Природи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Світлана Потоцька.

Крім того, дійство супроводжувалось іграми, лабораторним дослідженням та переглядом мультфільму на водну тематику від Дежрводагентства.

Та найголовнішою подією заходу стала експозиція робіт фіналістів конкурсу та нагородження цінними подарунками переможців конкурсу малюнку «Вода – колиска життя».