Водогосподарські організації області продовжують виконувати роботи по видаленню чагарникової рослинності на каналах меліоративних систем

 

В Сосницькому МУВГ відповідні роботи організовані на магістральних каналах осушувальних систем «Бондарівський» та «Загребелля», в цілому з початку року вже здійснено вирубку чагарнику на площі 0,6 га.

Борзнянською експлуатаційною дільницею № 1 проведено видалення рослинності на каналі МК (р. Доч) меліоративної системи «Доч-Гали». За останні два місяці на цій ділянці розчищено площу 0,7 га.

Тим часом на водогосподарських об’єктах зони діяльності Чернігівського МУВГ від чагарнику очищено територію площею 17,4 га. Також, між іншим, оглядачами гідротехнічних споруд Чернігівської експлуатаційної дільниці на осушувальній системі «Краснянська» річці Вздвиж, яка є магістральним каналом, проведено роботу по вивільненню сухих повалених дерев з річки із залученням техніки та використанням технічних засобів.

Проте, наразі основною роботою залишається підготовка до весняної повені. Спеціалісти всіх МУВГ здійснюють передповеневе обстеження гідроспоруд на даних осушувальних системах, проводять очищення їх отворів та займаються обколюванням льоду біля затворів.