Водогосподарники відвідали Мезинський національний природний парк

Колективна екскурсія стає доброю осінньою традицією для Деснянського БУВР. Відтак, цими вихідними спеціалісти управління змогли насолодитися українською Швейцарією – Мезинським національним природним парком. Поїздка відбулася за ініціативи керівництва та за підтримки первинної профспілкової організації Деснянського БУВР.

Парк, який розташовується на берегах Десни, дивує і вражає красою місцевих ландшафтів. Це прекрасне місце, щоб поновити сили, зарядитися енергією та налаштуватися на подальші професійні звершення.

Крім того, активне спільне проведення часу сприяє connecting people та налагодженню стосунків у колективі, що є запорукою більш успішної діяльності та взаємодії всіх відділів і служб управління.

Довідково:
Мезинський парк – величезний природний заповідник площею в понад 31 тисячу гектарів, який охоплює 17 населених пунктів і об’єднує з десяток лісових і ландшафтних заказників. Науковці проводять тут масштабні дослідження, оскільки на території парку мешкає багато різних видів птахів, ссавців, риб, рептилій.

Також на його території розташувалася палеолітична стоянка, вік якої оцінюють в 20 тисяч років. У селі Деснянське розташовано візит-центр парку та музей, де представлено колекції комах, мохів, геоматеріалів.