Відновлено чергове джерело на Сосниччині

Окрім виконання планових завдань, Сосницьке міжрайонне управління водного господарства активно займається облаштуванням джерел у своїй зоні діяльності.
Сьогодні, 27 вересня, у свято Воздвиження Хреста Господнього в селі Козляничі Сосницького району відбулося урочисте освячення джерела «Калинова діброва».
– Джерела питної води – дорогоцінний ресурс сучасності, і ми повинні про це не тільки пам’ятати, а й берегти, піклуватись та передавати наступним поколінням, — у своєму вітальному слові наголосив заступник начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів Вадим Потапенко. Також він запропонував започаткувати традицію поповнення калинової діброви кущами калини, висадженими випускниками місцевої школи.
Тим часом учні цієї школи привітали присутніх та прочитали поетичні рядки про воду, про красу та значення водних джерел.
Також працівники Сосницького МУВГ провели роботи з підсипки території, облаштування дерев’яного містка, реконструкції накриття над джерелом, відновлення альтанки для відпочинку місцевих жителів та встановлення водоохоронного знаку.

Довідково: 
Природне джерело «Калинова діброва» належить до басейну річки Убідь, правої притоки Десни. Знаходиться воно на відстані 80м від дороги, що веде до центру села Козляничі, в невеликій балці, яка тягнеться до річки. Місцеві жителі здавен користувались Калиновою дібровою, як джерелом питного водопостачання. Свою назву воно отримало через красу калинових кущів, висаджених поряд.