Відбувся семінар-навчання спеціалістів Деснянского БУВР

5 серпня Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів був проведений навчальний семінар для фахівців оновленого Управління. Мета заходу, в першу чергу, стимулювати підвищення професійного рівня співробітників задля відповідності вимогам сьогодення, згуртування колективу та покращення комунікації між структурними підрозділами Управління після реорганізації.

Так, пояснюючи основні завдання Управління, його очільниця Наталія Грудницька заклала базис ідеї як загальної, так і персональної модернізації. Також вона наголосила на необхідності повного занурення в проблеми галузі кожним із працівників. 

В рамках семінару висвітлено нюанси взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, оренди водних об’єктів, ведення державного обліку водокористування, тощо. Окрім того, було проведено тренінг із вирішення гострих практичних питань водного менеджменту та побудови ділової комунікації. Активну участь у ньому взяли як представники експлуатаційних дільниць, так і самого управління.