Засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства

Сьогодні, 13 серпня, в приміщенні Чернігівської облдержадміністрації під головуванням заступника очільника Чернігівської ОДА Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства. Серед членів засідання з боку Деснянського басейнового управління водних ресурсів була присутня начальниця Наталія Грудницька та спеціалісти управління.

В ході комісії розглядалися такі питання, як формування переліку перспективних земельних ділянок водного фонду (водних об’єктів) з метою продажу права їх оренди на конкурентних засадах,  укладання додаткових угод до договорів оренди земель водного фонду в частині зміни орендодавця, встановлення балансоутримувачів гідротехнічних споруд, виконання орендарями водних об’єктів умов договорів.

Після обговорення, члени комісії та запрошені повідомили про доцільність надання в оренду узгоджених під час засідання ділянок з наданого переліку. Також вони запропонували задля ефективного вирішення питань з управління водними ресурсами активізувати роботу з органами місцевого самоврядування. Присутні зійшлися на необхідності встановлення діалогу з орендарями водойм щодо безпечної експлуатації гідротехнічних споруд.