В столиці презентований мобільний додаток The Barrier Tracker

В п’ятницю, 7 червня, у місті Київ, спеціалісти Деснянського БУВР, разом з начальником управління – Наталією Грудницькою, взяли участь у зустрічі для ознайомлення з досвідом інтегрованого менеджменту водних ресурсів ЄС та обговорення можливості картування перешкод на річках України.

Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися з діяльністю WWF Україна (World Wildlife Fund — Всесвітній фонд природи) у сфері прісноводних ресурсів.

Представник Міністерства Екології Естонії – Олав Ояла ознайомив присутніх з інтегрованим менеджментом водних ресурсів та його сучасними інструментами в Естонії.

А саме найголовніше, що відтепер за допомогою безкоштовного мобільного додатку із картування перешкод на річках – The Barrier Tracker, який був презентований на зустрічі, можна фіксувати та відстежувати десятки тисяч створених людиною перешкод (греблі, водозливи, тощо), які блокують вільний стік річок.

Тому давайте разом покращувати стан річок України!
Завантажуйте українську версію додатку The Barrier Tracker в App Store та Google Play Market та реєструйте у додатку перешкоди на річках, помічені під час мандрівок, риболовлі, тощо.