В Деснянському БУВР відбулась позачергова нарада з начальниками МУВГ

По всіх напрямках діяльності міжрайонних управлінь водного господарства на позачерговій нараді з начальниками МУВГ сьогодні говорили у Деснянському БУВР.

— 2019 – рік змін та нововведень, швидкого крокування у напрямку європейських стандартів та інновацій. Тож ми маємо йти в ногу з часом та оперативно реагувати на виклики сьогодення і зміни, які відбуваються, – до керівників звернулася начальник управління Наталія Грудницька.

У конструктивному діалозі присутні обговорили питання, виконання яких має бути забезпечене у році, що минає, а саме: забезпечення ефективного функціонування водогосподарської галузі та управління водними ресурсами в межах зони діяльності, раціонального використання нерухомого майна, підтримання у працездатному стані об’єктів державного водогосопдарсько-меліоративного комплексу.

Крім того, керівники структурних підрозділів Деснянського БУВР, проаналізувавши виконання міжрайонними управліннями водного господарства основних заходів по пріоритетних напрямках діяльності управлінь, завдань затверджених на минулому засіданні колегії, надали начальникам МУВГ пропозиції для покращення та підвищення ефективності роботи спеціалістів всіх відділів та служб на місцях.

Остаточні підсумки року, план дій і перспективи на наступний рік – начальники міжрайонних управлінь водного господарства більш детально озвучать керівництву БУВР на засіданні колегії, яке відбудеться незабаром.