В Чернігівському та Козелецькому районах здійснено обстеження гідротехнічних споруд

Цьогорічне весняне водопілля відрізняється від паводків попередніх років тим, що воно нижче та менше за норму. Рівні води на водних об’єктах знаходились в руслі, на заплаву не виходили.

На сьогоднішній день період весняного водопілля вже на завершальному етапі, але водники безперервно ведуть спостереження за водогосподарською обстановкою на річках, меліоративних каналах та водоймах.

Днями спеціалісти Чернігівського МУВГ здійснили обстеження стану гідротехнічних споруд меліоративних систем Городнянського району, водосховища “Пакульське” біля села Пакуль Чернігівського району, водосховища “Калита-Гало” біля села Патюти Козелецького району.

Мета обстежень — визначення стану гідротехнічних споруд та створення сприятливого режиму функціонування водогосподарських систем, захисних споруд і водних об’єктів району, попередження забруднення, засмічення і захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь та інших об’єктів.

За результатами обстежень визначено стан гідротехнічних споруд та першочергові заходи по збереженню водогосподарських об’єктів.