Увага! Запрошуємо проектні організації до співпраці!

Деснянське басейнове управління розпочинає участь у реалізації міжнародного проекту «Транскордонна система гідрометеорологічного та екологічного моніторингу річки Дніпро», що діє у рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства Білорусь-Україна. В рамках проекту планується спорудження автоматизованого гідрометеорологічного посту на річці Дніпро біля селища Любеч Ріпкинського району Чернігівської області, який буде працювати в автономному режимі.

Для розроблення проекту спорудження гідрометеорологічного посту запрошуємо до співпраці проектні організації, які мають досвід виконання подібних проектів. В рамках проекту необхідно виконати топологічні і геологічні дослідження на місці спорудження посту (лівий берег річки Дніпро біля селища Любеч Ріпкинського району) а також розробку проектної документації зі встановлення посту (монтаж обладнання, систем енергозабезпечення, захисних конструкцій, тощо).

Для співпраці необхідно буде документально підтвердити успішне виконання аналогічних проектів та наявність сертифікованих спеціалістів.

За консультаціями звертатися: м. Чернігів, проспект Перемоги, 39-а, Деснянське басейнове управління водних ресурсів.

Контактна особа – Потапенко В.О.,  тел. 4-40-77.