Участь Деснянського БУВР у спеціалізованому семінарі щодо водокористування

Про удосконалення управління водними ресурсами в частині спеціального водокористування та порядку ведення державного обліку водокористування говорили минулого тижня в столиці на спеціалізованому семінарі для працівників галузі.

Деснянське БУВР представляла начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Ірина Мороз. Заняття на тему «Ведення державного обліку водокористування» відбулось на базі Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Державного агентства водних ресурсів України.

Програма роботи семінару передбачала доповідь щодо аналізу прийняття звітності за 2017 рік, який показав достатній рівень обробки даних водообліку та особливості ведення державного обліку водокористування і прийняття звітності про використання води за 2018 рік.

Також присутніх поінформовано щодо ряду змін, внесених до програмного забезпечення ведення державного обліку водокористування в частині коригування кодів водогосподарських ділянок, прив’язки інформації, яка міститься у дозволах на спеціальне водокористування до програмного забезпечення.

Практичні заняття з питань застосування програмного забезпечення, які були проведені на семінарі, дадуть в подальшому можливість контролювати правильність заповнення форми звітності про використання води підприємствами-водокористувачами.