Участь Деснянського БУВР у підсумковому семінарі-практикумі для учасників Літніх академій 2009-2018 років

20 листопада спеціалісти Деснянського БУВР взяли участь у підсумковому семінарі-практикумі для учасників Літніх академій 2009-2018 років з України, Білорусії, Молдови та Казахстану.

Захід проводився представниками Баварського екологічного управління за організаційної підтримки КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради. Від Деснянського БУВР доповідала начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Ольга Сластьон.

У своїй доповіді вона зазначила, що, незважаючи на кількість водних ресурсів, завжди існує загроза їх виснаження та забруднення. Все частіше наші водні об’єкти потерпають від антропогенного навантаження, особливо в межах населених пунктів. Забруднення водних ресурсів залишається тією проблемою, яку необхідно вирішити об’єднавши всіх зацікавлених юридичних та фізичних осіб.

Яскравим прикладом об’єднання всіх заінтересованих сторін по вирішенню проблем управління водними ресурсами стали новостворені при Держводагентстві басейнові ради, серед яких і басейнова рада Десни та верхнього Дніпра.

Тому важливо пам’ятати, що від спільної та плідної праці й залучення до процесу управління водними ресурсами всіх заінтересованих сторін залежить наше майбутнє.