У Деснянському БУВР відбулося чергове засідання колегії

Про підготовку водогосподарсько-меліоративного комплексу області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період та загальний стан виконавської і виробничої дисципліни в Деснянському БУВР говорили сьогодні, 30 жовтня, на засіданні колегії.

Андрій Скумін, начальник відділу експлуатації водогосподарських систем та гідрогеолого-меліоративних робіт доповів по питаннях підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Головні інженери міжрайонних управлінь водного господарства прозвітували про проведену роботу та плани на найближчий час.

Виконання підготовчих робіт водогосподарськими організаціями здійснюється відповідно до затвердженого календарного плану, зокрема станом на 01.10.2018 виконаний наступний обсяг робіт: заготовлено 49 комплектів  верхнього спецодягу, відремонтовано 15 машин для перевезення людей, проведено ремонт та утеплення 13 об’єктів виробничого призначення, підготовлено 13 побутових приміщень майстерень та насосних станцій для обігріву працюючих та прийняття їжі, підготовлено 6 одиниць водовідливних засобів, 11  механізмів для боротьби із сніговими заносами, проведено технічне обслуговування та випробування 8 котлів, 190 м тепломереж та 370 м водопроводів, заготовлено 566 складометрів дров та 19,4 тонн вугілля. Наразі виконання повного плану підготовчих робіт перебуває на завершальному етапі.

Головний юрисконсульт Деснянського БУВР Ніна Снітко ознайомила членів колегії з проведеним аналізом стану виконання наказів, розпоряджень, доручень Держводагентства, розгляд запитів на публічну інформацію та звернень громадян, що дало можливість відзначити суттєві позитивні показники виконавської дисципліни в управлінні.

Крім того, спеціалісти служби взаємодії зі ЗМІ та міжнародного співробітництва Деснянського БУВР надали присутнім практичні рекомендації щодо написання якісної інформації та висвітлення її в соціальних мережах у відповідності до вимог Держводагентства.

По завершенню зібрання начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька підбила підсумки та звернула увагу начальників міжрайонних управлінь водного господарства на  стан виконавської та виробничої дисципліни. Наголосила на забезпеченні безумовного та оперативного виконання доручень Держводагентства, органів виконавчої влади та громадськості.