Триває просвітницька робота спеціалістів управління із молоддю

Шлях до роботи у водогосподарській галузі у кожного водогосподарника різний, але він був би не можливий без певного багажу знань, вмінь та навичок, які здобуваються ще в роки студентства. Та одним із найважливіших напрямків отримання знань залишається практика.
Оскільки Деснянське БУВР активно проводить роботу в напрямку екологічної просвіти шкільної та студентської молоді, то і в випадку отримання практичних знань готове прийти на допомогу. Особливо тісно робота в цьому напрямку проходить з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, адже саме звідти значна кількість студентів йде працювати у водогосподарську галузь. Так, в управлінні на інженерно-технічних посадах працює 11 випускників зазначеного університету.
Сьогодні, молодь з університету та школярі Чернігівського ліцею № 15 завітали до управління аби побачити весь процес роботи лабораторії моніторингу вод та ґрунтів — від відбору проб і до лабораторних досліджень.
Разом зі спеціалістами юні екологи здійснили відбір проб води з р. Стрижень та р. Білоус, ознайомились з методами цього відбору за сучасними європейськими стандартами та провели дослідження відібраних зразків за фізико-хімічними показниками.
Наостанок юні екологи подякували фахівцям за корисні практичні заняття та пообіцяли, що здобуті знання стануть у нагоді в подальшому навчанні.
Нагадаємо, що Деснянське БУВР завжди відкрите до співпраці з студентством та молоддю і готове ділитися своїми знаннями та інформаційними надбаннями.