Триває екологічна просвіта населення

Деснянське БУВР продовжує інформувати громадськість щодо методів та заходів, які сприяють збереженню та відтворенню водних ресурсів, і до котрих може долучитися практично кожен.
Так, наразі, до Дня чистих берегів співробітники Деснянського басейнового управління водних ресурсів виготовили та розмістили на зовнішніх стендах інформаційний банер про шкоду пластику для природного середовища, зокрема для водних ресурсів. Окрім того там розміщено підказки про те, як зменшити його використання в домашніх умовах.
Також, нагадуємо, що 19 вересня відбудеться щорічний екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів-2020». Тож закликаємо усіх екологічно-свідомих громадян доєднатися до акції та взяти участь у прибиранні берегів найближчої до себе водойми. Долучайте родичів і друзів до цієї акції та пропагуйте бережне ставлення до водних ресурсів – публікуйте світлини своєї участі в еко-івенті з кришміткою – #Яприбрав_ТвояЧерга2020. Нагадуємо про необхідність дотримання заходів безпеки в умовах протидії пандемії.