Ситуація на річці Снов – стабілізується!

Сьогодні, 9 серпня,  спеціалістами лабораторії моніторингу вод та ґрунтів Деснянського БУВР проведено позаплановий відбір проб води річки Снов у трьох місцях поблизу сіл Тимоновичі, Заріччя та Карповичі, Семенівського району.

В даний час ситуація стабілізується, вода в річці самоочищується, поступово покращується її колір та запах, замору риби не спостерігається.

Варто відзначити, що в порівнянні з максимальними відмітками, в районі Тимоновичів рівень води знизився на 60 сантиметрів, поблизу Карповичів (20 км вниз по течії) – на 15 сантиметрів.

Наразі встановлено, що вміст розчиненого кисню у воді річки Снов у місці відбору проб становить 1,25 мгО₂/дм³ (на 03.08.2018 він склав – 0,32 — 0,55 мгО₂/дм³). Отже, сьогоднішній показник засвідчує, що кількість кисню у воді зростає.

Результати решти показників після дослідження їх в лабораторії, з’являться на сайті Деснянського БУВР у рубриці «Моніторинг якості води» (https://desna-buvr.gov.ua/diyalnist/upravlinnya-vodnymy-resursamy/monitorynh-yakosti-vody/) протягом найближчих днів.

Ситуація знаходиться на контролі, моніторинг на річці Снов продовжується. Подальші зміни водогосподарської обстановки будуть  оперативно висвітлюватися на сайті та офіційній сторінці ДБУВР у соцмережі ФБ.