Спеціалісти Деснянського БУВР відвідали виставку «AQUA UKRAINE –2018»

На початку листопада всі дороги для працівників водного господарства ведуть на виставку «AQUA UKRAINE». Цьогоріч з 6 по 8 листопада в місті Київ відбувається ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2018».

Виставка присвячена діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу України. До уваги всіх охочих представлена експозиція високотехнологічних систем і обладнання світового та власного виробництва для водопостачання, водопідготовки, водовідведення, очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод.

Окрім того, доповнює виставкову програму серія науково практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних питань на водну тематику. Серед них в день відкриття висвітлювалися такі теми: «Вода і довкілля», «Інтегроване управління річковими басейнами», «Управління водними ресурсами річкового басейну, практичні кроки в Україні», «Інноваційні технології у водній сфері».

Спеціалісти Деснянського БУВР також долучились до огляду експозиції, взяли участь в наукових лекторіях. Крім того, спеціалізована виставка стала прекрасною можливістю поспілкуватися та обмінятися досвідом з колегами-водогосподарнииками з інших регіонів України.

«AQUA UKRAINE – 2018» триватиме ще два дні, тому у вас є можливість особисто завітати та ознайомитися з запропонованими експонатами та заняттями за адресою: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»: м. Київ, Броварський проспект, 15, тел./факс: (044) 201-11-54, 201-11-62, e-mail: aqua@iec-expo.com.ua, сайт www.iec-expo.com.ua.