Сформована чергова басейнова рада — середнього Дніпра

Сьогодні, 31 жовтня, в столиці зібралися представники водогоспосподарської галузі, влади та громадськості з 9 областей України та міста Києва, щоб сформувати склад басейнової ради середнього Дніпра. Деснянське басейнове управління водних ресурсів та ГО «За відродження Десни» також увійшли до складу ради.

Установчі збори спеціалістів, заінтересованих осіб та небайдужих громадян відбулися в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства. Організатор – Басейнове управління водних ресурсів середнього Дніпра. Учасниками зборів обрано голову басейнової ради — Володимира Максименка, віце-призидента будівельної компанії «Укрбудінвест». Його заступником — Миколу Урупу, начальника Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра. Крім того, обрано секретаря та сформовано секретаріат басейнової ради.

– Наразі вже сформовано 9 з 13 запланованих відповідних рад. Сьогодні ми присутні на зборах найбільшої сформованої басейнової ради в Україні, в її склад увійшло 84 заінтересовані особи. Бажаю всім її членам плідної праці та реальних успіхів у виконанні поставлених завдань, — наголосила Ірина Овчаренко, голова Держводагентства.

Довідково:

Басейнова рада середнього Дніпра – консультативно-дорадчий орган у межах території річкового суббасейну Середнього Дніпра району басейну річки Дніпро. До території суббасейну Середнього Дніпра входять три водосховища — Київське, Канівське, Кременчуцьке, а також найбільші притоки р.Дніпро — Тетерів, Ірша, Ірпінь, Трубіж, Рось, Супій, Сула, Удай, Тясмин, Псел, Хорол, Ворскла з їх притоками другого та третього порядків.