Семінар для водокористувачів “Сучасний аспект отримання дозволу на спецводокористування” в Деснянському БУВР

Всі тонкощі та особливості інтегрованого управління водними ресурсами сьогодні пояснювали в Деснянському БУВР на семінарі “Сучасний аспект отримання дозволу на спецводокористування”.

Водокористувачі Чернігівської області та басейну Десни, спеціалісти водогосподарських організацій Деснянського БУВР та Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області мали можливість оволодіти технологією подання заяви для отримання дозволу на спецводокористування в режимі онлайн та почути про роль басейнових рад в розробці плану управління річковими басейнами.

Фахівці Деснянського БУВР та Сектору Держводагентства у Чернігівській області  провели порівняльну характеристику електронної та паперової форми, розповіли про переваги електронного вигляду дозволу та пояснили наочно процес заповнення та подачі заяви в режимі online.

Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Валентина Дзюба звернула увагу присутніх водокористувачів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства по збереженню водних ресурсів при здійсненні господарської діяльності.

Запрошені спеціальні гості: Оксана Коноваленко — національний координатор проекту EUWI+, експерт по управлінню водними ресурсами та Філіп Сеган співробітник Європейського водного офісу поділилися європейським досвідом з питань роботи басейнових рад та розробки планів управління річковим басейном.

Підводячи підсумки, начальник Деснянського БУВР Наталія Грудницька наголосила: «Маємо надію, що здобуті знання та навички на семінарі-тренінгу будуть використані водокористувачами при здійсненні своєї діяльності, а водогосподарники будуть всіляко у цьому сприяти».