Самомотивація – основне джерело життєвої енергії

Щоб знайти джерело натхнення для постійного розвитку, збільшити продуктивність праці та попередити професійне вигорання фахівці Деснянського БУВР взяли участь в психологічному тренінгу «Самомотивація – як основне джерело життєвої енергії».

Вчора, 15 листопада, заняття у форматі діалогу за європейським аналогом системи тренінгів провів бізнес коуч-тренер, психолог Антон Бабич. Зустріч відбулася за ініціативи керівництва та за підтримки первинної профспілкової організації Деснянського БУВР.

Водогосподарники вчилися головним принципам психології, які дозволяють розкрити свій потенціал на 100%. Освоювали базові техніки, щоб швидко виходити з будь-якого депресивного стану та перебувати в життєвому тонусі. Навчилися працювати з афірмаціями (самоустановками), які допомагають підвищити впевненість у досягненні цілей та зафіксували 10 принципів успіху від найвпливовіших людей світу.

Заняття залишило позитивні емоції та простір для подальших роздумів. Учасники подякували тренеру та пообіцяли виконати всі отримані домашні завдання.