Розпочато консультації з громадськістю щодо «Плану управління річковим басейном»

З 1 серпня по 15 вересня 2020 року триватимуть консультації з громадськістю щодо головних проблем суббасейнів Верхнього Дніпра та річки Десна. На підставі результатів цього обговорення будуть скореговані напрямки в  (ПУРБ). Даний захід проводиться Держводагентством спільно з проєктом Європейського Союзу «Водна ініціатива плюс для країн Східного партнерства».

Цей документ розробляється Державним агентством водних ресурсів України разом з пов’язаними центральними та місцевими органами виконавчої влади, як-то Держгеонадри, органи місцевого самоврядування та іншими заінтересованими сторонами, та з урахуванням рішень басейнової ради Десни та Верхнього Дніпра.

Задля інформаційної підготовки консультацій до уваги громади на сайті Деснянського басейнового управління водних ресурсів розміщені матеріали щодо визначення головних водно-екологічних проблем. Окрім того, за опублікованим на сторінці обговорень посиланням можна пройти опитування, що допоможе у визначенні пріоритетних напрямків в реалізації державної політики стосовно водних ресурсів.

Перейти на сторінку обговорень можна за цим посиланням :

https://desna-buvr.gov.ua/hromadski-konsultacii/