Роботи на міжгосподарських системах тривають

В Чернігівському міжрайонному управлінні водного господарства тривають ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарських осушувальних системах. Експлуатаційні дільниці виконують всі заплановані на серпень роботи.

На цьому тижні увага працівників управління була зосереджена в зоні діяльності Куликівської експлуатаційної дільниці №3.

Останнім часом біля с. Салтикова Дівиця ведуться роботи з обкошення захисної дамби “Мерлі”, яка служить для захисту сільськогосподарських угідь Куликівського району від підтоплень річкою Десна. Довжина дамби ­ 7,4 км.

Виконано механізоване обкошування міжгосподарських каналів на осушувальних системах “Вершинова Муравійка”, “Виблі” та “Горбів” на площі 21 га.

На осушувальних системах “Жуківка” і “Краснянська” продовжуються роботи з встановлення кілометрових та пікетажних стовпчиків. На даний час вже встановлено 23 шт.

Окрім цього, роботи ведуться і в зоні діяльності Ріпкинської експлуатаційної дільниці №1. Оглядачами ГТО 21 серпня було проведено роботи з обкошування території, пофарбовано водоохоронні знаки. Роботи велися з метою упорядкування витоку річки Стрижень.