Роботи на міжгосподарських системах тривають

В Чернігівському міжрайонному управлінні водного господарства тривають ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарських осушувальних системах. Експлуатаційні дільниці виконують всі заплановані на серпень роботи.

На цьому тижні увага працівників управління була зосереджена в зоні діяльності Куликівської експлуатаційної дільниці №3.

Останнім часом біля с. Салтикова Дівиця ведуться роботи з обкошення захисної дамби «Мерлі», яка служить для захисту сільськогосподарських угідь Куликівського району від підтоплень річкою Десна. Довжина дамби ­ 7,4 км.

Виконано механізоване обкошування міжгосподарських каналів на осушувальних системах «Вершинова Муравійка», «Виблі» та «Горбів» на площі 21 га.

На осушувальних системах «Жуківка» і «Краснянська» продовжуються роботи з встановлення кілометрових та пікетажних стовпчиків. На даний час вже встановлено 23 шт.

Окрім цього, роботи ведуться і в зоні діяльності Ріпкинської експлуатаційної дільниці №1. Оглядачами ГТО 21 серпня було проведено роботи з обкошування території, пофарбовано водоохоронні знаки. Роботи велися з метою упорядкування витоку річки Стрижень.