Робочий виїзд до Носівського району

В ході реалізації державної політики з питань водного господарства щодо співпраці з органами місцевого самоврядування, фахівцями відділу з управління інфраструктурою Деснянського басейнового управління водних ресурсів здійснено робочий виїзд до Носівського району. Метою відрядження було оцінити стан русла річки Носівочка та умови для реалізації чергового етапу проєкту реконструкції руслового ставка в центрі міста Носівка.

Це вже не перший подібний візит до Носівки спеціалістів Деснянського БУВР. За ініціативи Носівської міської ради минулого року були виконані роботи в рамках перших трьох черг проєкту. Поточні роботи — завершальний етап відновлення міської водойми, яку громада вирішила привести до ладу задля рекреаційних та господарських потреб містян. Водогосподарники оцінили стан ділянки ставку, яка потребує реконструкції та визначили технічні умови для проведення інженерних робіт.

Слід зазначити, що завдяки щільній співпраці, в межах перших трьох черг проєкт реконструкції за поданням Носівської міської ради був включений до переліку об’єктів співфінансування з видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.