Робочий візит до Понорниці

Учора, 14 вересня, фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів  — заступник начальника управління Андрій Скумін, начальник відділу з управління інфраструктурою Руслан Орехович, начальник відділу з енергоефективності та механізації Олексій Коштовний та спеціалісти Сосницької експлуатаційної дільниці здійснили обстеження об’єктів інженерної інфраструктури меліоративної системи «Убідь», яка знаходиться на території Понорницької об’єднаної територіальної громади Коропського району.

Слід зазначити, що обстеження було виконано на запит фермерського господарства «Білі роси», котре виявило бажання взяти в безоплатне зберігання міжгосподарські канали та гідротехнічні споруди меліоративної системи «Убідь». За підсумками обстеження, спеціалісти управління вирішили винести дане питання для обговорення на Технічну раду Деснянського БУВР.

Окрім того, в рамках співпраці з сільгоспвиробниками Чернігівщини, фахівці управління перевірили умови виконання договору та стан інженерної інфраструктури, котра нещодавно була передана у безоплатне зберігання СВК «Зоря».