Робочі консультації з орендарями водних об’єктів Прилуччини

Співпраця з водокористувачами та підвищення рівня їхньої екологічної та правової обізнаності в сфері водного господарства залишається пріоритетним напрямком зовнішньої діяльності водогосподарників Деснянського басейнового управління водних ресурсів, задля чого на місцях постійно проводиться робота з зацікавленими особами. Так днями співробітники прилуцької експлуатаційної дільниці провели низку зустрічей з орендарями водних об’єктів.

Зокрема була проведена робоча консультація з інженером з охорони праці та відповідального за природоохоронне законодавство ТОВ «Журавка», яке орендує руслове водосховище «Журавське» на території Журавської сільської ради Варвинського району. Представнику орендаря були роз’ясненні нюанси заповнення облікових даних та інформації для ведення обліку звітності 2 ТП-водгосп «Звіт про використання води», та можливості заключення додаткової угоди з Чернігівською ОДА для приведення чинного договору оренди водного об’єкта.

Окрім того, орендареві руслового водосховища «Удайцівське» на території Удайцівської сільської ради були роз’яснені умови договору оренди земель водного фонду в частині  сплати орендної плати, а також роз’яснена необхідність заключення додаткової угоди з Чернігівською ОДА, що наразі є розпорядником земель водного фонду за межами населених пунктів.

Також були проведені зустрічі з громадянами, що є потенційними орендарями, щодо діючих норм законодавства по питанню надання в оренду водних об’єктів в межах та за межами населених пунктів.