Робоча зустріч із представниками ОТГ та перевірка стану міжгосподарської меліоративної мережі

Учора, 27 серпня, була проведена робоча зустріч із в.о. голови Мринської ОТГ Ніною Сіренко щодо передачі у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури, а саме меліоративної системи «Остер ІІ черга». З боку Деснянського басейнового управління водних ресурсів у заході брали участь заступник начальника управління Андрій Скумін, керівник відділу інфраструктури Руслан Орехович і начальник Ніжинської експлуатаційної дільниці Станіслав Черпіта.

У ході обговорення вирішили, що питання взяття на баланс меліоративної системи буде винесено та розглянуто на черговій сесії сільської ради.

Окрім цього, вчора фахівцями Деснянського БУВР проведено перевірку стану виконання ремонтно-доглядових робіт на меліоративній системі “Смолянка”, що розташована в Ніжинському районі. Під час неї встановлено, що ділянка магістрального каналу в належному естетично-технічному стані, а сам магістральний канал впорядковано.

Також було визначено місце поточного ремонту (очистка каналу від мулу механічними засобами) міжгосподарської меліоративної мережі.