Пластику не місце на сміттєзвалищі – використаємо його повторно!

Пластикові матеріали не розкладаються в ґрунті до 1000 років, їх спалювання може бути додатковим джерелом енергії, але при цьому необхідні дуже дорогі очисні споруди. Тому найбільш вигідним та екологічно чистим варіантом є їх вторинна переробка.

 

Переробка пластика – це можливість не тільки економити ресурси, але і зберігати навколишнє середовище, повторно використовуючи відходи. Деснянське басейнове управління водних ресурсів закликає всіх небайдужих громадян долучитись до екологічної ініціативи – збирання кольорового пластику.

Біля адмінбудівлі БУВР з’явився контейнер, куди ви можете приносити ймовірні вироби, котрі підлягають переробці: кришечки від пляшок з напоями, соку, йогурту та ін., пляшки із засобів домашнього побуту (гігієни), баночки від ліків та горщики для квітів, будь-які інші вироби з відповідним маркуванням.

 

Звертаємо вашу увагу, що на виробі має знаходитись спеціальна позначка з цифрою 2, 02. Крім того, на ньому може бути нанесене маркування HDPE. Весь пластик, котрий плануєте здати, має бути НЕПРОЗОРИМ та ЧИСТИМ.

Назбиравши достатню кількість пластику, ми під егідою Держводагентства відправимо його на переробку в необхідні матеріали для проведення екологічних акцій та заходів таких як: День води, День довкілля, дні річок, День чистих берегів та ін.

Пам’ятайте, кожен з нас щодня робить власний вибір: зберегти життя нашої планети чи сприяти її загибелі. Оберіть свій шлях та приєднуйтеся до нас у бажанні захистити природу. І пам’ятайте, що навіть найменші дії кожного з нас важливі. Як океан з крапель, з наших невеликих дій та виборів складається майбутнє. І яким воно буде, залижить від нас!