Громадська організація «За відродження Десни» (NGO «For the Desna River Revival») – місцева громадська організація заснована у 2012 році. Вона об’єднує на добровільних засадах фахівців, працівників підприємств, установ та організацій водогосподарського комплексу, переробної промисловості, природоохоронних органів, науково-дослідних установ, навчальних закладів, інших громадян, зацікавлених у розвитку водного господарства.

Організація є неприбутковою і не ставить за мету отримання прибутку.

ГО «За відродження Десни» займає активну позицію у вирішенні екологічних проблем на території басейну річки Десна; її представники є членами басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, басейнової ради середнього Дніпра та громадської ради при Держводагентстві.

Серед основних завдань – сприяння діяльності з охорони довкілля, збереження та відродження водних ресурсів, об’єднання творчих та професійних зусиль громадян для підтримки і стимулювання ініціатив спрямованих на покращення екологічного стану водних об’єктів в басейні річки Десна та поширення екологічних знань серед населення. Тому члени спільноти постійно беруть участь в організації та проведенні масових екологічних заходів: Всесвітній день водно-болотних угідь, Всесвітній день води, День довкілля, акції «Міжнародний день чистих берегів» і т.д.

У 2018 році громадська організація стала співзасновником наймаштабнішого еколого-просвітницького івенту Чернігівської області – «День Десни». Минулого року також брала активну участь у його вже традиційному відзначенні.

Заходи такого характеру привертають увагу органів місцевого самоврядування, представників бізнесу та громадськості до екологічних проблем водних об’єктів з метою пошуку шляхів їх спільного вирішення. Допомагають поширювати серед населення, учнівської та студентської молоді знання про значення води, її раціональне використання та збереження.

З кожним роком небайдужих та ініціативних громадян стає все більше і ви також можете стати одним з борців за збереження, охорону та відтворення водного фонду, попередження та захист від шкідливої дії вод території Чернігівської області долучившись до Громадської організації «За відродження Десни».

Контактна інформація:

Голова Правління (Голова Організації) – Світлана Миронівна Заровська.

Адреса: 14017, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Перемоги, 39А.

Тел.: +380462678103

Еmail: ngo_desnariverrevival@ukr.net.

Інформація щодо діяльності ГО висвітлюється на офіційній сторінці спільноти Facebook.