Міжнародний день чистих берегів

В суботу, 15 вересня, відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу.

Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж — Міжнародного дня чистих берегів.

Зокрема, 15 вересня 2018 року на Дніпровській набережній у м. Києві відбудеться акція, під час якої буде прибиратися та сортуватися побутове сміття на березі Дніпра, а також проводитиметься роз’яснювальна робота з громадянами щодо підвищення екологічної свідомості киян.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів долучається до цієї екологічної акції і вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу і в Чернігівській області. Будемо щиро вдячні всім небайдужим містянам за підтримку та надання своїх пропозицій для проведення міжнародної акції.

Детальна інформація про те, що планується до Міжнародного дня чистих берегів у Чернігові – згодом.

Ваші пропозиції приймаються за телефоном (04622) 4-40-75.