Круглий стіл «Зачарована Десна»

День Десни дійсно почав привертати увагу громадян до екологічних проблем найбільшої річки Лівобережної України. Сьогодні, 20 вересня, в конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка зібралися спеціалісти екологічного спрямування, учні, студенти та небайдужі громадяни для участі в круглому столі, присвяченому «Зачарованій» Десні.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів представляв заступник начальника управління Вадим Потапенко. Він розповів учасникам зібрання про основні проблеми річки Десна та шляхи їх вирішення, закликав молодь бережливо ставитися до водних ресурсів та ощадливо їх використовувати.

Також в заході взяли участь Світлана Потоцька, голова Чернігівської обласної організації товариства охорони природи, доцент кафедри екології та охорони природи Національного університету Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка та Юрій Леус, завідувач відділу біології КЗ «Чернігівська обласна станція «Юних натуралістів». Вони окреслили загальну екологічну ситуацію на Чернігівщині та наголосили на важливості збереження природи нашого міста.

Крім того, присутні взяли участь в пізнавальній вікторині на водну тематику та отримали символічні подарунки.