Законодавство про доступ до публічної інформації 

Закон України від 13.01.2011 № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» 

Указ Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» 

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.11.2011 № 444 «Про забезпечення доступу до публічної інформації» 

Наказ Деснянського БУВР № 71 від 30.12.2014р. “Про забезпечення доступу до публічної інформації Деснянського БУВР” із змінами

Форма подання запиту на отримання публічної інформації

 

Про роботу з інформаційними запитами 

Щорічно до Деснянського басейнового управління водних ресурсів та його підвідомчих організацій надходять запити на отримання публічної інформації.

У запитах піднімаються питання щодо водних об’єктів і діючих програм з охорони навколишнього природного середовища.

Відповіді на запити надаються запитувачам у визначені строки відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Звернення громадян

Графік проведення прийому громадян з особистих питань

начальником, заступниками начальника Деснянського басейнового управління водних ресурсів

Грудницька Наталія Миколаївна, начальник управління:

понеділок – із 14.30 до 16.00, четвер – із 10.00 до 13.00

Скумін Андрій Петрович, заступник начальника управління:

вівторок – із 10.00 до 13.00, п’ятниця – із 14.30 до 16.00

ПОРЯДОК проведення особистого прийому громадян у Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів

ДОВІДКА щодо роботи із зверненнями громадян, що надійшли у 2018 року

 

Консультації з громадськістю

Деснянське басейнове управління водних ресурсів повідомляє про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Берегоукріплення р.Десна біля с.Велике Устя Сосницького району Чернігівської області». З матеріалами звіту можна ознайомитись за посиланнями нижче:

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля(PDF).

Звіт з оцінки впливу на довкілля «Берегоукріплення р.Десна біля с.Велике Устя Сосницького району Чернігівської області»(PDF)

Крім того з матеріалами звіту з оцінки впливу на довкілля «Берегоукріплення р.Десна біля с.Велике Устя Сосницького району Чернігівської області» можна ознайомитись:

– в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів, адреса: м.Чернігів пр. Перемоги, 39-А, з 30.05.2018р. Контактна особа – начальник технічного відділу Кобижча Ігор Миколайович;

– в Великоустівській сільській раді, адреса: Чернігівська обл., Сосницький р-н, с. Велике Устя, вул. Довженка, 34, з 30.05.2018р. Контактна особа – Голова Великоустівської сільської ради – Циганок Валентина Миколаївна;

– в єдиному реєстрі на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua).